Kuchnie na wymiar

Wykonanie wnętrza kuchni nie jest łatwe. Chcąc osiągnąć zamierzony efekt potrzebny jest dobry projekt, funkcjonalne i estetyczne meble, oraz optymalne wyposażenie.

Pierwsze należy rozważyć podczas planowania kuchni jest styl, kolor oraz materiały z jakiego ma zostać wykonana.

Kolejno nie należy zapominać się podczas projektowania o zasadach ergonomii, pozwoli to na optymalną pracę w kuchni, tym bardziej jeżeli spędzamy tam do dwóch godzin dziennie.

Istotną częścią kuchni są dodatki, których na pierwszy rzut oka nie widać. Szuflady, kosze i inne akcesoria pod warunkiem ich solidności - zdecydowanie podnoszą standard mebli kuchennych.

W każdej chwili gotowi jesteśmy dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą poprzez konsultacje telefoniczne. Wieloletnia działalność w branży meblowej pozwoliła nam również zbudować sieć współpracy z dostawcami, natomiast szeroką część materiałów produkujemy we własnym zakresie, zatem dysponujemy najlepszymi cenami w regionie.

Większość mebli kuchennych jest wykonywana z drewna, drewno jest odporne na ścieranie i ciężkie. Dzięki temu wykonaniu meble są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia.

Oferujemy Państwu kuchnie w stylu klasycznym oraz nowoczesnym, wykonane z drewna lub płyty.

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu umówienia bezpłatnego spotkania.

Producent Mebli Prestige

Lisie Kąty 11
86-302 Grudziądz

Otwarte

Pn-Pt 8:00-18:00
Sobota 8:00-13:00

PROMOCJA

Pokaż wycene konkurencji na meble kuchenne, a wykonamy twoja kuchnie taniej.